Naprawa samochodów dostawczych

Naprawa samochodów dostawczych obejmuje najcześciej czynności z zakresu mechaniki pojazdowej wykonywane w obrębie silnika, układu napędowego, zawieszenia. W naszym serwisie oferujemy kompleksowe naprawy samochodów dostawczych wykonywane na częściach zarówno oryginalnych, jak i zamiennikach. Klient informowany jest o diagnozie oraz możliwych wariantach napraw. Za każdym razem bazujemy na naszym wieloletnim doświadczeniu i wiedzy tak, aby pojazd klienta był sprawny i służył jak najdłużej. Nigdy nie wykonujemy napraw wykraczających poza uzgodnienia.

Oferta naprawy samochodów dostawczych obejmuje w szczególności takie elementy jak:

  • Silnik (wymiana silnika, wymiana i regeneracja turbin, wymiana pompowtrysków, wymiana i regeneracja filtra cząstek stałych - DPF, FAP, remont generalny silnika),
  • Układ przeniesienia napędu (wymiana i naprawa skrzyń biegów, wymiana i naprawa wałów napędowych, wymiana sprzęgła, wymiana i naprawa kół dwumasowych),
  • Zawieszenie (naprawa i wymiana elementów zawieszenia),
  • Układ wydechowy (naprawa, wymiana częsci lub całości układu wydechowego).

Zapraszamy właścicieli Volkswagenów T3,T4,T5,T6, Mercedesów V, Vito i Sprinterów, Fiatów Ducato, Scudo, Peugeotów Boxerów, Expertów, Citroenów Jumperów, Opli Movano i Vivaro oraz innych samochodów dostawczych zarówno na serwis, jak i dogłębne naprawy obejmujące mechanikę pojazdową.

Auto Serwis Sadyba posiada także profesjonalny sprzęt do diagnostyki układów elektrycznych w samochodzie. Naprawami zajmują się dedykowani elektrycy samochodowi, którzy mają wieloletnie doświadczenie. Zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu napraw, a także do odwiedzenia działu elektryk samochodowy.

2020 © autoserwissadyba.pl