Warsztat samochodowy Warszawa - Oferta

Warsztat samochodowy Auto Serwis Sadyba mieści się przy ulicy Powsińskiej 64 w Warszawie. Oferuje kompleksowe naprawy i przeglądy samochodów osobowych i ciężarowych dowolnych marek. Zakres czynności jest bardzo szeroki i obejmuje nie tylko wymianę podstawowych elementów i materiałów eksplatacyjnych ale i także poważne naprawy obejmujące silnik, zawieszenie, układ napędowy. W naszym warsztacie pracują specjaliści z zakresu mechaniki samochodowej, którzy mają wieloletnie doświadczenie zbobyte także w autoryzowanych warsztatach samochodowych różnych marek.

Pełna oferta Warsztatu samochodowego

Z zakresu samochodów osobowych:

  • Serwis aut osobowych - kompleksowe przeglądy samochodów osobowych. Czynności serwisowe wykonujemy na częściach oryginalnych jak i najlepszych zamiennikach. Ostateczną decyzję o wyborze dostawcy części podejmuje klient. Do każdego samochodu zakładamy książkę serwisową, tak aby dokumentować wszelkie czynności.
  • Mechanik samochodowy, pojazdy osobowe - doświadczeni mechanicy samochodowi wykonają każdą naprawę samochodu osobowego z obszaru układu napędowego, silnika, zawieszenia. Wszystkie czynności i prace realizowane są z największą starannością i dokładnością.


Z zakresu samochodów dostawczych:

  • Naprawa aut dostawczych - naprawą samochodów dostawczych zajmujemy się od lat. Znamy większość bolączek na jakie cierpią współczesne modele samochodów do 3.5 ton. Naprawy obejmują praktycznie cały samochód i obejmują napęd, skrzynie biegów, silnik, zawieszenie oraz elektrykę.
  • Serwis aut dostawczych - oferujemy dokładny, uczciwy i profejsonalny serwis samochodów dostawczych wykonywany przez osoby, mające wieloletnie doświadczenie w obsłudze samochodów do 3.5 ton. 

Historia warsztatu samochodowego

Nasz warsztat samochodowy działa od listopada 2020r. i jest rozwinięciem działalności naszego drugiego serwisu - Total Bus Serwis, który od wielu lat specjalizuje się w naprawach samochodów dostawczych, vanów.

Dlaczego warto skorzystać z usług naszego warsztatu samochodowego?

  • Dokładność -wiemy jak ważne jest dokładne wykonanie prac przy samochodzie, dlatego czynności wykonujemy z wyjątkową starannością.
  • Pasja - praca z samochodami to dla nas przyjemność, bo jesteśmy pasjonatami motoryzacji.
  • Niskie ceny - oferujemy atrakcyjne ceny, szczególnie w porównaniu z ASO.
  • Kompleksowe naprawy - nasz warsztat samochodowy nie ogranicza się do serwisu, ale również wykonuje poważniejsze naprawy.
  • Profesjonalny sprzęt - warsztat posiada drogi sprzęt, który daje możlwość przeprowadzenia dogłębnej diagnozy.

Lokalizacja Warsztatu samochodowego Auto Serwis Sadyba

Warsztat samochodowy - Auto Serwis Sadyba znajduje się na warszawskim Mokotowie, przy ulicy Powsińskiej 64. Na przeciwko wjazdu, po drugiej strony ulicy znajduje się Centrum Handlowe Sadyba Best Mall i stacja paliw Shell. Dzięki umiejscowieniu warsztatu samochodowego, przy jednej z ważniejszych arterii Warszawy dojazd jest łatwy praktycznie z każdej dzielnicy. Z Pragi - trasą Siekierkowską, z Centrum, Żoliborza i Bielan Wisłostradą, z Ursynowa aleją Witosa a z Wilanowa ulicą Powsińską. 

 

2020 © autoserwissadyba.pl