Serwis samochodów osobowych w Warszawie

Auto Serwis Sadyba oferuje kompleksowy serwis samochodów osobowych. Jeśli skończyła Ci się gwarancja i chcesz wykonać serwis swojego samochodu w sprawdzonym warsztacie w Warszawie, przy okazji zaoszczędzić, to nie czekaj dłużej. Umów się już dziś na wizytę poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie.

Koszty usuwania awarii spowodowanych brakiem przeglądów są dużo większe niż wykonywania serwisów na czas.
Realizacja okresowej kontroli i obsługi eksploatacyjnej jest gwarancją prawidłowego funkcjonowania samochodu. Lista elementów samochodu, które podlegają sprawdzeniu jest długa, a rzetelnie przeprowadzony przegląd daje dobry obraz stanu technicznego pojazdu. Pozwala to nam również zminimalizować wystąpienie nagłej usterki.

Serwis samochodów osobowych - kompleksowa i uczciwa oferta:

W naszym serwisie przegląd samochodu nie opiera się tylko na wymianie oleju, i filtrów. Podczas każdego przeglądu dokładnie sprawdzamy: stan zawieszenia, układu hamulcowego, poziom płynów, stan akumulatora oraz elementów związanych z silnikiem. Każdorazowo podczas przeglądu okresowego wykonywana jest diagnostyka komputerowa.
Historia wszystkich napraw pozostaje w naszym systemie. Właściciel auta w każdej chwili ma do niej dostęp. Dodatkowo przy każdym przeglądzie weryfikujemy czy nie należy wykonać dodatkowych czynności jak: wymiana rozrządu, wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów czy przegląd klimatyzacji.
Często pojawiają się pytania: Jak często wykonywać przegląd i wymieniać olej?
Każdy producent auta ma swoje zalecenia. Należy pamiętać, że są to minimalne wymagania.
Z naszych wieloletnich obserwacji wynika, że znacznie mniej awaryjne są auta w których przegląd okresowy z wymianą oleju i filtrów wykonywany jest po przebiegu maksymalnie 15 tys bądź raz do roku.
Przegląd okresowy auta to oszczędność i bezpieczeństwo – warto o tym pamiętać

Standardowy zakres czynności wykonywany przy okresowym serwisie samochodu to:

 • kontrola + ewentualna wymiana oleju w silniku,
 • kontrola + ewentualna wymiana płynu hamulcowego,
 • kontrola świateł w samochodzie,
 • kontrola stanu zawieszenia (ewentualna wymiana elementów - np.: amortyzatory, sprężyny),
 • kontrola stanu ogumienia,
 • kontrola klocków hamulcowych (ewentualna wymiana klocków hamulcowych),
 • kontrola stanu tarcz (ewentualna wymiana tarcz hamulcowych),
 • kontrola układu napędowego,
 • kontrola układu wydechowego,
 • kontrola stanu filtra powietrza i ewentualna jego wymiana,
 • kontrola stanu filtra kabinowego,
 • kontrola stanu klimatyzacji (ewentualne czyszczenie, nabicie lub jeśli konieczne naprawa).

Serwis samochodów francuskich

Posiadasz Renault Megane, Laguna, Talisman, Citroena Berlingo, C1, C3, C4 lub Peugeota 107, 207, 206, 306, 307? Skończył Ci się okres gwarancyjny i nie chcesz przepłacać za drogie przeglądy w autoryzowanych serwisach samochodowych? Skorzystaj z naszej oferty! Dokonujemy serwisu francuskich samochodów z silnikiem benzynowym (także uturbionych) jak i silników diesla (hdi). Nasi doświadczeni serwisanci również dokonają sprawdzenia stanu zawieszenia i dokonają wymiany elementów, które uległy zużyciu.

Serwis samochodów VW (z grupy Volkswagen)

Samochody z grupy Volkswagen obejmują takie marki jak Audi, Skoda, Seat i oczywiście Volkswagen. Oferujemy dobry serwis samochodowy wszystkich wymienionych marek w atrakcyjnej cenie i z zachowaniem największej dokładności. Nasi pracownicy świetnie znają każdy model marki i są w stanie wykorzystać wiedzę i doświadczenie tak aby czynności serwisowe były przeprowadzone w porę, a Twój samochód działał bez zarzutów. Serwisujemy samochody z silnikami diesla (wyjątkowo popularne w grupie VW: 1.9 tdi, 2.5 tdi) oraz benzynowymi (w tym popularne w ostatnim czasie 1.4 tsi, 1.8 tsi i 2.0 tsi). Dlatego jeśli posiadasz Volkwagena Golfa, Passata, Polo lub Audi A2, A3, A4, A5, A6, A7, A8, Q5, Q8 jeździsz Skodą Fabią, Octavią, Superb lub Seatem Ibizą, Leonem, Alhambrą, to umów się online na serwis samochodu już dziś.

 

2020 © autoserwissadyba.pl